درباره ما


شركت اطلاعات و انبوه داده آلا از اين پس حضور مؤثر خود را در زمينه IT،گرافيك،برنامه نويسي،خدمات آنلاين،اجرا و راه اندازي ايده اشخاصي كه از لحاظ نيرو و تخصص برنامه نويسي كمبود دارند ، با تكيه بر چند سال تجربه در اجراي پروژه هاي گوناگون و تحقيقات متناسب با فناوري اطلاعات را از اين پس در بستر وب در سطح جهاني/بين المللي اعلام مي دارد. اميد است به كمك خداوند منان كه هميشه پشت بند نيت خير مؤسسان و از اين پس متخصصان شركت ارتباطات و انبوه داده آلا بوده، در راستاي اهداف خود بي عيب و نقص به ارمغان آورد.


scicentre-hoem-artscicentre-hoem-art

برنامه در دست اجرا

برنامه پيش رو را مي توان به آفتامات(سرويس اشتراك گذاري فايل) يا ويندوز مجازي اشاره كرد كه با امكانات ويژه و قدر خود ميتوان گفت كه در نمونه ي خود بي همتاست. اين سيستم برخلاف خيلي از سيستم ها، با طراحي بي نظير خود فايل هاي شخصي كاربر را امن و خارج از دسترس افراد غير قرار ميدهد بگونه اي كه حتي اگر به هر طريقي رمز ورود به سيستم نيز بدست فرد غير بيوفتد بازهم براي دسترسي به فايل هاي شخصي كاربر نياز به تاييديه مالك فايل دارد، كه اين تاييديه هم از طريق سيمكارت و هم از طريق گوشي هوشمند امكان پذير است.

home_internet2_about1home_internet2_about2

نتيجه تحقيقات بعمل آمده و سعي و تلاش آلا

طبق تحقيقات محققين اين شركت، از آنجا كه كاربران ايراني از وضعيت نه چندان باكيفيت فضاي مجازي اعم از فعاليت هاي نرم افزاري و سخت افزاري، اطلاعات ناكافي در زمينه فناوري اطلاعات و سرويس هاي آنلايني كه درحال حاظر فعاليت ميكنند با وجود استعدادهاي فراوان در كشور، رنج مي برند، سرويس هاي بي نقصي را در اين راستا ارائه دهد تا از اين پس كمبودي در كشور عزيزمان احساس نشود. با توجه به گفته هاي فوق، سعي آلا همواره بر اين است تا غير از اجراي اهدف خود، فضاي علمي و تحقيقاتي جديد و متفاوتي را براي تخصص طلبان و هنرجويان صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات فراهم آورد.


scicentre-gallery-camerascicentre-gallery-camera